Her går det unna! Pinnene er glovarme… Enda en hals er strikket, dette er Thermis! Den kan kjøpes via Ravelry, eller på KrisKnits’ blog. Garnet er Lerke, ca 2 nøster, på pinne 3,5. Det er deilig å bruke halser, og denne ville Mathea ha også, så jeg er igang med en til henne.
My needles are glowing these days, this is another project I just finished last night! It is Thermis, and can be bought through Ravelry, og through KrisKnits blog. Yarn used is Lerke, about 2 balls on needle 3,5 mm.



Posts
Helt herlig! Og da var oppskriften kjøpt og nedlastet allerede før jeg var ferdig med å lese innlegget ditt :) Har ikke oppdaget denne selv, men nå blir det Thermis her også…..
December 30, 2008 @ 2:52 pm
Nydelig hals, har hatt mønstret liggende på vent noen dager. Har du strikket stor eller liten størrelse?
December 30, 2008 @ 2:57 pm
De halsene var jo bare lekre da. Kjekt og bruke på en kald dag,eller bare til pynt,for disse var jo bare lekre:-)
Jeg må også få skryte av et praktfult arbeide,med en deilig nydelig jakke. Den skal og kan du være overlykkelig og stolt av. For et arbeidet…..
December 30, 2008 @ 8:15 pm
Flott hals!
January 5, 2009 @ 1:23 pm
Den var helt nydelig, en slik må jeg også strikke. Du er så flink:O)
January 10, 2009 @ 12:08 pm
Den var bare nydelig! Men tørr ikke laste ned mønsteret, kjøpe det, i fare for å ikke skjønne noen ting av det.
January 11, 2009 @ 7:50 pm
For en nydelig farge du har valgt! Det ble kjempefint.
January 13, 2009 @ 11:57 am