Det føles sånn… at den kom så plutselig. Det er jo ikke lenge siden vi var innesnødd, sånn føltes det iallefall som.
Idag har jeg sittet ute i sola. Jeg har strikket noe som ikke krevde noenting av meg. Og jeg har hørt “Eclipse” på Ipoden. Det er bare 81 dager igjen til premieren, og jeg må jo selvsagt lese boka på nytt.
Jeg kjøpte 3 nøster Mandarin Petit her om dagen. Hadde tenkt til å lage meg et skjerf igjen, men nå har jeg altså laget så mange at det får da være grenser snart!!!? Men jeg støvsuger Ravelry for å finne noe nytt å begynne på, jeg har skikkelig dårlig fantasi for tiden! Det ender vel i et skjerf igjen…

Posts
Det er godt det er flere som venter på Edward & co. Vår er tid for sol og tankeløs strikking. Nyt!
April 9, 2010 @ 6:40 pm
Deilig med vår, og jeg er i siste kapittel i samme bok som deg. Papirutgave her da. Blir spennende å se hva de har med av scener i filmen, det må jo nødvendigvis klippes litt. Skjerf er jo greie saker å lage når strikkefantasien står fast, men det kommer nok snart en ny dille fra hendene dine :)
April 9, 2010 @ 7:16 pm
Jeg så New Moon i forrige uke, og så fikk jeg kjempelyst til å se mer.. Men så leste jeg et sted at hun ikke velger Jacob til slutt, og da merket jeg at jeg ikke ble så veldig glad for det :P Han blir jo ikke så aller verst i film to, og jeg tror heller jeg ville valgt en varulv foran en vampyr :P Bør jeg se mer? :P (elller var det et veldig dumt spørsmål?)
Jeg får forresten opp mye rart når jeg får opp oppdateringen fra deg i google Reader. Har trodd det har vært spam, men da jeg klikket meg inn i dag så har du jo faktisk oppdatert ;) Så skal dobbeltsjekke det framover ;) Ha en stråålende søndag ;)
April 11, 2010 @ 4:31 pm
Elisabeth: Jeg er også kjempespent på filmen, men har god tro på at den er bra! Jeg er på runde nr 2 på bøkene, må bare repetere litt før filmen kommer ut :)
Renate: Neeeei, man kan da ikke velge en varulv foran en vampyr??? Edward først, sist og midt imellom!! Hehe.. Ja, du bør helt klart se mer, og alt dette med Jacob faller på en måte litt på plass uti siste boka, da forstår man hvorfor han aldri gir opp Bella :) Så selv om Bella ikke velger han, så er det en forklaring på det hele! Du bør nok bare lese bøkene :)))
Jeg vet at det er noe tull med bloggen min i Google reader. Har fått beskjed om det av fler. Jeg regner med at det er en bitteliten kode som har sneket seg inn et sted, jeg aner ikke hvordan jeg skal finne den. Eller hvor jeg skal begynne å lete… Har ikke prøvd så veldig nøye enda heller, da :)
April 12, 2010 @ 8:16 am
Penelene: Det er maaaaange som venter på Edward, hehe… tenk at det bare er 78 dager igjen!!!!!!
April 12, 2010 @ 8:17 am
JA! Nå må det vel være vår! Det er ei tid for alt, men det er alltid tid for strikking…
Er forresten skikkelig imponert over introen til “Tordivelen flyr i skumringen”, står resten i forhold er det jo knallbra!
April 12, 2010 @ 4:41 pm