Det har blitt en lue som passer til vantene også….. Det er forresten Madeleine som har overtatt dette settet også. Jeg syns lua hadde en fin passform og er passe pyntet, så jeg må nok ha en selv… Mønster både på norsk og engelsk :D
I’ve made a hat to fit the mittens. Madeleine wears this set, so I have to make on for myself as well….. Pattern available in english as well :D
Smock lue (norsk) Smock hat (engelsk)


Den er skøn. Og det er halvvanterne også! Rigtig rigtig flotte og kreative og smukke. Hvor er du god!!!
Tihi… Det ser eg nå. Var visst ikkje opplagt nok då eg leste :-)
Nydelig lue og pulsvarmere du har kreert!!! Og tusen takk for at du deler mønsteret. Har lagt de i køen min på Ravelry. Veldig mye annet fint her på bloggen din også, en av mine favorittblogger. Må stadig en tur innom for å se hva nytt og spennende du har laget. Ha en fin kveld.
Full av imponade!
Du er flink. Kreativ og har veldig god smak!
Luen og vottene passer knallgodt til vesten min, jeg må bare smocke den først.
*fnis*
Du imponerer stadig vekk! Så kult å se det nydelig lue og pulsvarmere! Det er bestandig noe å fryde seg over på din blog.
Very cool! Thank you for sharing the pattern with us all.
*imponert* Jeg får jo helt prestasjonsangst før jeg skal i gang med å designe!
Både vantene og lua er nydelige! Du er til stor inspirasjon!
The hat looks great. I just saw your mitts on Ravelry. Thanks for the great pattern.
Flott lue også!
Fantastic patterns! Thanks for writing them in English, too!
Rå flott!! Du er bare så flink!
Ha en flott helg :-)
Wow!! Så flott lue og vanter, har lagt det til favoritter, skal ta meg tid til å strikke dette veldig snart. Tusen hjertelig for at du deler oppskrift
Sett ditt ble veldig fint. ser skikkelig mykt og godt ut :)
Your fashion creations are really pretty…
Very interesting… I’m sorry it’s impossible to me to read the post, but I enjoy looking pics… ^__^
Oi! The english translation too… I’ve read it later my last comment… ;-P
Så nydelig lue og vanter, Bente! Kjempesøte med perler i kontrastfarger. Jammen trengs det ullkær om dagenm her i tåkeland ;))
Nydelig lue og de pulsvotterne til, har skrivit ut mønstret så i morgen blir det å kjøpe garn til dette nydelige settet.
Her var det veldig masse fint Bente. Du har en så god orden og oversikt her inne og det er en fryd å besøke deg. Tusen takk for alle mønster jeg finner, det er som et skattkammer!!!
Heisann….. Kjempestilig lue. Jeg har allerede strikket den til datteren min. Hun er kjempefornøyd. Hun bruker den tilogmed om natten.
Det ligger bilde av lua mi på bloggen min hvis du er interessert i å se resultatet.
Tusen takk for at du deler mønsteret ditt med oss!
Har stickat den här mössan
så snygg och hur varm som helst fast jag passar ju inte i mössa :-)
Tack för mönstret!
elisabet
hi there,
i’ve just discovered your blog, and wanted to say how much i love these patterns- the smocked hat and mittens. i can’t wait to knit them! you’re very clever and generous to share your ideas. x